Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz

Uluslararası Nakliyat konusunda, yasalara saygılı olarak, hızlı, ilkeli ve güvenli sloganı ile, müşteri memnuniyetini en üst sevide tutarak, güvenilir kimliği ve yenilikçi yapısını ve sektördeki büyümesini devam ettirerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz

Oskar Uluslararası Nakliyat olarak, Uluslararası Nakliyat konusunda, yasalara saygılı olarak, hızlı, ilkeli ve güvenli sloganı ile, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, en kârlı alternatifleri sunmak, güvenilir kimliği ve yenilikçi yapısı ile nakliye konusunda iş ortağınız olmaktır.

Kalite Kültürü

OSKAR Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd Şirketi olarak benimsediğimiz kalite kültürü hizmetin bugününün dünden, yarınının da bugünden daha iyi olması kararlılığıdır.

Müşteri Odaklılık

OSKAR uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi, müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetiçi Eğitim

Üst yönetim, müşteri beklentilerine uygun faaliyet gösterilmesi, müşteri şartlarının eksiksiz yerine getirilmesi için tüm firma çalışanlarına düzenli eğitim verilmesini sağlamaktadır.

Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da
eklemiştir.