Şirket Profili

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da eklemiştir. Türk Cumhuriyetleri pazarına yoğunlaşan Oskar Nakliyat 1992 yılında Bakü/Azerbeycan'da ilk yurt dışı ofisini faaliyete geçirmiş, buna 1994 yılında Ashgabad/Türkmenistan ofisi eklenmiştir. Türkiye'den ve dünyanın bütün bölgelerinden Türk Cumhuriyetlerine transit taşımacılık hizmeti veren şirketimiz hizmet ağını her geçen gün daha da büyütmektedir.

Kalite Kültürü

OSKAR Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd Şirketi olarak benimsediğimiz kalite kültürü hizmetin bugününün dünden, yarınının da bugünden daha iyi olması kararlılığıdır.

Müşteri Odaklılık

OSKAR uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi, müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetiçi Eğitim

Üst yönetim, müşteri beklentilerine uygun faaliyet gösterilmesi, müşteri şartlarının eksiksiz yerine getirilmesi için tüm firma çalışanlarına düzenli eğitim verilmesini sağlamaktadır.

Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da
eklemiştir.