İthalat

Şirketimiz Orta Asya cumhuriyetlerinden yapılan ithalatlar konusunda oldukça deneyimlidir. Tüm Orta Asya cumhuriyetlerinden Türkiye'ye ve Orta Asya ülkelerinden Türkiye aktarmalı olarak dünyanın her yerine taşıma yapmaktayız.

Yıllık ithalat taşıma kapasitemiz 30-35 bin ton olup bunun büyük çoğunluğu Türkmenistan'dan yapılan taşımalar teşkil etmektedir.

Kalite Kültürü

OSKAR Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd Şirketi olarak benimsediğimiz kalite kültürü hizmetin bugününün dünden, yarınının da bugünden daha iyi olması kararlılığıdır.

Müşteri Odaklılık

OSKAR uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi, müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetiçi Eğitim

Üst yönetim, müşteri beklentilerine uygun faaliyet gösterilmesi, müşteri şartlarının eksiksiz yerine getirilmesi için tüm firma çalışanlarına düzenli eğitim verilmesini sağlamaktadır.

Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da
eklemiştir.