Kara Taşımacılığı

Şirketimizin ana faaliyet alanı Orta Asya Cumhuriyetleridir. Kuruluşundan bu yana Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan, Kırgızistan bölgesine servis vermektedir. Sadece Türkiye değil tüm Avrupa ülkelerinden orta asya ülkelerine direk ve Türkiye aktarmalı olarak hizmet vermekteyiz.

20 Yılı aşkın deneyimi, geniş filosu ve bölge koşullarını çok iyi bilen uzman kadrosu ile şirketimiz tüm Orta Asya ithalat – ihracat taşımalarında müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Kalite Kültürü

OSKAR Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd Şirketi olarak benimsediğimiz kalite kültürü hizmetin bugününün dünden, yarınının da bugünden daha iyi olması kararlılığıdır.

Müşteri Odaklılık

OSKAR uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi, müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetiçi Eğitim

Üst yönetim, müşteri beklentilerine uygun faaliyet gösterilmesi, müşteri şartlarının eksiksiz yerine getirilmesi için tüm firma çalışanlarına düzenli eğitim verilmesini sağlamaktadır.

Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da
eklemiştir.