Vagon Taşımacılığı

Şirketimiz ORTA ASYA cumhuriyetlerine vagon taşımacılığı konusunda müşteri talepleri doğrultusunda değişik alternatifler sunabilmektedir.

İran üzerinden direk vagon taşımacılığının yanısıra Poti ve Llychevsk üzerinden gemi + vagon taşımacılığı da yapmaktayız.

Şirketimiz, Türkmenistan , Türkmenbaşı limanında Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan ve Rusya'ya vagon taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kalite Kültürü

OSKAR Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd Şirketi olarak benimsediğimiz kalite kültürü hizmetin bugününün dünden, yarınının da bugünden daha iyi olması kararlılığıdır.

Müşteri Odaklılık

OSKAR uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şirketi, müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Hizmetiçi Eğitim

Üst yönetim, müşteri beklentilerine uygun faaliyet gösterilmesi, müşteri şartlarının eksiksiz yerine getirilmesi için tüm firma çalışanlarına düzenli eğitim verilmesini sağlamaktadır.

Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan

Şirketimiz 1989 yılında kara taşımacılığı amacı ile kurulmuş zaman içersinde faaliyet alanına havayolu, deniz yolu, ve vagon taşımacılığını da
eklemiştir.